Blogs Home » Entertainment » Online kasinech

Online kasinech

Posted By Leslie West     September 25, 2022    

Vyšetřování společnosti Star státní policií a regulačním orgánem kasin stále probíhá, ale tento týden queenslandská generální prokurátorka Shannon Fentimanová oznámila, že bude proveden audit kvůli obavám z praní špinavých peněz a bezúhonnosti.


Fentiman uvedl, že vyšetřování bude pokračovat během nezávislého přezkumu. Společnost Star v současné době provozuje pozemní kasino Star Gold Coast v Queenslandu. 


"Palaszczukova vláda bere obvinění z praní špinavých peněz a bezúhonnosti velmi vážně," řekl Fentiman. "Vyšetřování Úřadu pro regulaci alkoholu a hazardních her v souvislosti s deníkem The Star pokračuje a úřad nadále spolupracuje s queenslandskou policií a Australským centrem pro hlášení a analýzu transakcí.


"Bude také proveden nezávislý odborný přezkum vhodnosti zachování licence kasina The Star."


Podobná revize již probíhá v sousedním Novém Jižním Walesu pro deník The Star. Tento přezkum měl skončit 30. června, ale byl prodloužen do konce srpna, aby se ho mohlo zúčastnit více svědků.


Původní přezkum byl zahájen v červnu loňského roku poté, co se objevily obavy ohledně interakcí Sydney Star s junkety a opatření proti praní špinavých peněz. V lednu letošního roku byla rozšířena o přezkum dalších podniků v rámci skupiny.


V rámci probíhajících veřejných slyšení týkajících se činnosti společnosti Star již byla vznesena řada stížností, mimo jiné na to, že společnost Star umožnila provozovateli junketu Suncity provozovat vlastní klec v kasinu Star Sydney, kde vyměňoval žetony za hotovost, přestože to bylo porušením zákona o kontrole kasin v Novém Jižním Walesu.


V případu se rovněž tvrdí, že prohlášení společnosti Star o zásadách zmírňování rizik, jako je praní špinavých peněz, korupce, úplatkářství, obchodování zasvěcených osob a omezení používání produktů hazardních her, byla zavádějící nebo klamavá.


V březnu odstoupil z obou funkcí generální ředitel a dlouholetý výkonný ředitel společnosti Star Matt Becker kvůli problémům vyplývajícím z probíhající revize kasina Star Sydney.


Společnost Star jmenovala Johna O'Neilla dočasným výkonným předsedou, ale po necelých dvou měsících ho nahradil Jeff Hogg, který 1. června převzal funkci generálního ředitele.


Provozovatel také pozastavil slevové programy pro domácí a zahraniční VIP hráče ve všech svých online kasinech a potvrdil, že se nebude zapojovat do junketingu, dokud bude pokračovat vyšetřování Star Sydney.


V reakci na potvrzení vyšetřování v Queenslandu společnost Star uvedla, že bude při vyšetřování plně spolupracovat. Queenslandská vláda zveřejní rozsah přezkumu později. visit nejlepsiceskacasina
Related Resources:
Online hracích automatů
Ceská legální online kasina
Kasinem za peníze
Online hracích automatů

Online kasinech
  • Last updated September 25, 2022
  • 0 comments, 91 views, 0 likes

More in Politics

 • Social Distancing: A New way to live a life
  0 comments, 986 views
 • Free Speech Social Media is under attack!
  0 comments, 752 views
 • Social media for Freedom of Speech.
  0 comments, 716 views

Related Blogs

 • WOW TBC Claissic: The Nether Drakes can be obtained by completing the Netherwing reputation quest
  0 comments, 0 likes
 • The Yard was introduced last year in Madden 21
  0 comments, 0 likes
 • Simple steps on how to write a college essay
  0 comments, 0 likes

Archives

Social Share